Skupinové cvičenia v BODY – CENTRE

Ani vám sa občas nechce cvičiť? Je to prirodzené.

Čo Vás ale môže nakopnúť? No predsa cvičenie v skupine !

 

Pretože skupinové cvičenia v BODY – CENTRE, v porovnaní s individuálnou aktivitou, ponúkajú ešte čosi navyše. Prečo sa teda oplatí cvičiť v skupine?

  1. Veľa radosti a zábavy

Okrem pohybu a zdravia, ktoré cvičenie nášmu telu dáva je tu neopakovateľná Atmosféra, v ktorej sa skupinové aktivity cvičia, plná zábavy a pohody. Prenesie sa to na vás ako dobrý vírus a budete na ňom príjemne závislí.

  1. Motivácia

Neviete sa sami poriadne namotivovať? Potom vám môžu pomôcť spolucvičenci, ktorých stretnete na cvičení a hlavne inštruktori, ktorí vás dostanú do nálady.

  1. Zdravá rivalita

Ktorékoľvek skupinové cvičenie je aj o zdravej rivalite. Koľkokrát ste si povedali: „Keď to dokáže on/a, musím aj ja!“ Určite viackrát. Zdravá súťaživosť je veľkým plusom skupinových cvičení.

  1. Nové priateľstvá

BODY – CENTRUM je ideálnym miestom na zoznamovanie. Zoskupujú sa tu ľudia, ktorí majú podobné záľuby a ciele. Existuje veľká pravdepodobnosť, že človek získa veľa nových známych, kamarátov či dokonca dobrých priateľov.

  1. Dôležité informácie

Na skupinovom cvičení sa  dozviete mnoho informácií o správnom prevedení cviku, ale aj o celkovom zdravotnom životnom štýle.

 

Ešte váhate ? Príďte radšej vyskúšať !

Rozpis našich skupinových cvičení nájdete na  www.bodycentrum.sk

Poradíte lepšiu motiváciu?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.