HTP

Máte sedavé zamestnanie?
Pracujete s počítačom?
Bolí Vás šija a chrbtica?
Riešenie je HTP.

Zdravé sedenie v kancelárii

 

Zdravé sedenie pre Vaše dieťa

Dnešný svet hlavne sedí. Naučte sa s nami, ako správne sedieť.

Pomôže Vám k tomu prístroj HTP.

Osem hodín za počítačom päť dní v týždni, sedenie v školských laviciach, doma na gauči. Ľudia dnešného sveta naozaj prevažne sedia. Prináša to mnohé zdravotné problémy, boľavý chrbát a stuhnutý krk. Pripomína Vám to niečo?

Dlhodobé sedenie nie je zdravé. Ideálne je robiť si časté prestávky, vstať od stola, poprechádzať sa či , ponaťahovať svaly, alebo si 1-2 minútky každú hodinu  zacvičiť  Ak však už raz máte sedavé zamestnanie, okrem prestávok je vhodné naučiť sa aj ako sedieť správne.

A na to Vám pomôže novodobá pomôcka korekcie správneho sedu HTP.

HTP prístroj na korekciu sedu – dokážete jednoducho pripevniť na stoličku suchým zipsom, skrutkami alebo aj  obojstrannou páskou podľa druhu sedáka stoličky (odporúčame na tvrdý spodok sedáka stoličky použiť suchý zips, skrutky, obojstrannú pásku, na látkový, alebo mäkký spodok pripevniť suchým zipsom, alebo skrutkami). Odporúčame pripevniť na jednonohú kancelársku stoličku.

HTP je jednoduchý prístroj so softwarom, ktorý Vás upozorní na nesprávne sedenie. HTP pripevníme zospodu sedáka prvej tretiny a do stredu. Po inštalácii softwaru stlačiť tlačítko na zariadení zboku. HTP funguje tak, že pokiaľ nedodržíte jednoduché zásady správneho sedenia, prístroj Vás automaticky upozorní na nesprávne sedenie a Vy ho jeho pomocou skorigujete.

Nesprávne sedieť môžeme  na lopte, ale aj na drahej stoličke, pretože po určitom čase si telo nájde úľavovú polohu a prirodzene sa "pokrčí". Prístroj HTP je jedinečný v tom, že Vás upozorní na nesprávnu polohu pri sedení a po pol hodine Vás vyzve k jednoduchým cvičeniam, ktoré sú súčasťou softwaru.

Neváhajte investovať do Vášho zdravého sedenia, pretože predídete bolestiam chrbtice a útlaku vnútorných orgánov. 

HTP si zapnite počas dňa 2-3 krát aby ste si nacvičili správne sedenie.

Pôsobím v mojom salóne krásy ako kozmetička už 20 rokov a počas posledných 2 rokov som pociťovala bolesti chrbtice. Kamarátka mi poradila, aby som si kúpila HTP sedák cez stránku BODY-CENTRA. Po inštalácii, ktorá nie je vôbec zložitá, a vyskúšaní sedáku, mi bolesť krížov ustúpila, pretože zrazu sedím správne a nehrbím sa. Vrelo odporúčam.
Danka SlovákováKaderníčka
Počas dňa rada surfujem po internete, ale aj štrikujem v sede, no dosť často ma pri tom bolieva chrbát. Na internete som objavila prístroj HTP, ktorý dopomáha správne sedieť. Tak som si povedala, že to vyskúšam. Bolesti chrbtice, ktoré som mala, zrazu ustúpili a znovu pociťujem, že môžem sedieť za počítačom bez bolesti a spoločne si s kamarátkami vymieňať recepty na koláčiky a návody na svetríky pre moje vnúčatá. Na tento HTP prístroj nedám dopustiť a odporúčam ho všetkým.
Agnesa VíziováDôchodkyňa
Moja mama mi kúpila k Vianociam HTP prístroj, pretože sa už nemohla pozerať ako sedím dokrútená za počítačom. Najprv som myslela, čo je to za hlúposť, ako mi môže nejaká krabička pomôcť, ale po inštalácii som to predsa vyskúšala a zistila som, že naozaj sedím zle, pretože ma to upozorňovalo stále dookola. Po čase už sedím správne a za mojim PC ma už chrbát nebolí.
Ivana HuťkováŠtudent
Popri mojej práci veľa šoférujem a často sedím pri počítači. Vtedy cítim, ako trpí moja chrbtica. Známy mi poradil prístroj HTP, ktorý ma veľmi zaujal. Kúpu v žiadnom prípade neľutujem!! Konečne ma niečo upozorní, keď zle sedím.
Juraj KobolkaŠofér a údržbár

Pozrite si naše krátke cvičebné videá, ktoré si môžete kdekoľvek a kedykoľvek zacvičiť

Poďte do toho a zlepšite si sedenie

Chcete poradiť s inštaláciou a montážou? Kliknite SEM