Kruhový tréning

Čo je kruhový tréning?

Kruhový tréning je výborným spôsobom, ako behom jednej jednotky pracovať na svalovej sile a flexibilite, celkovej kondícii a vytrvalosti. Jeden tréning je zložený z niekoľkých „kruhov“, pričom každý obsahuje 6 až 10 cvikov, ktoré sa  vykonávajú jeden po druhom (buď predpísaný počet opakovaní alebo určitý časový úsek) s čo najmenšími prestávkami . Po dokončení jedného kruhu nasleduje dlhšia prestávka, po nej sa kruh zopakuje.

Ako každé cvičenie tréning by  mal viesť a koordiovať  odborný inštruktor, ktorý cviky nielen skontroluje, ale nastaví aj ich obtiažnosť.

Pre koho je kruhový tréning určený?

Kruhový tréning je vhodný pre ľudí, ktorí chcú popracovať na svojom zdraví, chcú schudnúť alebo spevniť svoje telo. Zlepšuje sa  aj na svalová sila a hmota.  Pre bežného cvičenca je  veľmi vhodný a i pokročilý v ňom nájde svoje výhody, hlavne spestrenie svojho programu a „vyšokovanie“ svalov.

Výhody  kruhového tréningu

Výhodou kruhového tréningu je, že sa ním precvičuje celé telo a aj preto sa dá hovoriť o tom, že je časovo efektívny. V rámci jedného tréningu, ktorý odcvičíte väčšinou do hodiny, sa buduje svalová sila, vytrvalosť a zlepšuje sa i kondícia, čo prispieva  k lepšiemu kardiovaskulárnemu zdraviu. Takisto je vhodný pri spaľovaní tukov.

 

Dajte si hromadne do tela a bude vás to v skupine určite baviť.

Ide leto, dajme sa do formy.

 

V BODY – CENTRE začíname kruhový tréning každé utorky o 17.50 hod.  Prvé cvičenie sa koná 5.3.2019. Počet obmedzený. Neváhajte a pridajte sa.

Prihlásenie na t. č. 0907 49 29 39.

Vaše BODY – CENTRUM

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.